LAWETA.POZNAN.PL

LAWETA POZNAŃ I OKOLICE 24H

Zmiana koła

ZADZWOŃ TERAZ
516 631 516

Zmiana koła

POMOC Drogowa W POZNANIU

Zmiana koła może być kłopotliwa, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach atmosferycznych lub w momencie, gdy do unieruchomienia pojazdu dojdzie w nocy, w mroku i gdzieś z dala od jakiejkolwiek infrastruktury czy oświetlenia. Brak podstawowego wyposażenia samochodu jak lewarek oraz koło zapasowe także może być przyczyną, dla której laweta całodobowo z Poznania okaże się dla Państwa jedynym rozwiązaniem – w takich przypadkach zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.

 

Zwłaszcza jeśli do usterki doszło w Poznaniu lub jego okolicach i województwie wielkopolskim – możemy szybko i bardzo skutecznie dotrzeć w miejsce wypadku czy awarii i udzielić Ci pełnego wsparcia. A jeśli na miejscu okaże się, że wymiana koła nie wystarczy do tego, aby uruchomić Twój pojazd, nasza poznańska laweta od razu odholuje Twój samochód we wskazane przeze Ciebie miejsce lub do współpracującego z nami albo Twoim ubezpieczycielem serwisu.

 

 

skontaktuj się »

Dla naszej firmy bardzo ważna jest dostępność, dlatego działamy przez całą dobę i we wszystkie święta możesz skorzystać z naszych usług. Wiemy, że najgorsze są sytuacje, kiedy samochód odmawia posłuszeństwa w ważnej trasie czy podczas podróży na istotne spotkanie rodzinne czy towarzyskie, więc pomagamy całodobowo i posiadamy na tyle rozbudowaną flotę holowników i lawet, aby na każde wezwanie być dostępnymi.

 

 

Laweta 24h z Poznania – dostępna i wyposażona

 

 

Decydujące się na współpracę z nami masz pewność, że natychmiast po przyjęciu zgłoszenia pierwsza laweta z Poznania zostanie wysłana w Twoim kierunku – z pełnym wyposażeniem i pracownikiem, który ma ogromne doświadczenie nie tylko w holowaniu pojazdów czy wymianie kół w niekorzystnych warunkach, ale również możesz liczyć na to, że nasz pracownik postawi podstawową diagnozę każdej awarii i wskaże chociażby pilność i zaawansowanie usterki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 6

auto pomoc 24/h w dobrej cenie

Bez względu na to, jak poważna jest Twoja drogowa przygoda, zawsze jesteśmy gotowi już telefonicznie rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i wyjaśnić, jak krok po kroku wyglądać może pomoc dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego przez całą dobę.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY