LAWETA.POZNAN.PL

LAWETA POZNAŃ I OKOLICE 24H

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
516 631 516

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Usługi holowania w Poznaniu – warto zapamiętać!

 Flota specjalistycznych pojazdów, bogata kadra wyszkolonych techników drogowych, a do tego wszystkiego wiele lat doświadczeń w świadczeniu usług pomocy drogowej – nasza firma ma do zaproponowania to wszystko i wiele więcej osobom, które na terenie miasta Poznań bądź w jego okolicach będą potrzebowali skorzystać z takiego wsparcia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 

O wysokiej jakości naszych usług przekonało się już spore grono mieszkańców Poznania oraz przejezdnych, a ich miłe komentarze kierowane pod adres naszej firmy są dla nas wielką dumą i najlepszym dowodem na to, że zawsze stajemy na wysokości zadania, jeśli chodzi o:

  • pilną zmianę koła
  • awaryjny dowóz paliwa
  • transport pojazdów na terenie Polski i Europy – w szczególności Poznania
  • drobne naprawy na drodze
  • kompleksowe holowanie
  • uruchamianie samochodów w awaryjnych sytuacjach

skontaktuj się »

Stawiamy na ciągły rozwój, a efektem tego są kompleksowe usługi które mamy przyjemność zaoferować: od usług lawetą, przez holowanie aż po awaryjne otwieranie samochodu – jesteśmy wszędzie tam, gdzie kierowca wpadł w kłopoty na trasie – bowiem wiemy jak go z nich wyciągnąć!

 

 

Usługi holowania w Poznaniu – warto zapamiętać!

 

 

Skąd wiemy, że bez względu na to kto i z jakim drogowym problemem do nas zadzwoni, może liczyć na naszą pomoc? To proste! Jesteśmy przygotowani na naprawdę różne ewentualności i sytuacje, wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy sprawiło, iż dzisiaj już nie może nic nas zaskoczyć.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 10

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

Jednak samej obsługi nie pozostawiamy absolutnie przypadkowi, ale dbamy o sprzęt i pojazdy – ich stan, różnorodność, jakość. To właśnie dlatego w naszej flocie nie brakuje pojazdów o różnych możliwościach i różnych gabarytach, abyśmy każdorazowo do dowolnego zgłoszenia mogli wysłać najbardziej odpowiedni sprzęt z doświadczonym fachowcem.

 

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Poznania do zapisania sobie naszego numeru. Życzymy szerokiej i jak najspokojniejszej drogi, ale w razie czego warto zapamiętać, że na nas można liczyć!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY