LAWETA.POZNAN.PL

LAWETA POZNAŃ I OKOLICE 24H

Awaryjne uruchomienie samochodu

ZADZWOŃ TERAZ
516 631 516

Awaryjne uruchamianie SAMOCHODU

POMOC DROGOWA W POZNANIU I OKOLICACH

Awaryjne uruchomienie auta bywa zmartwieniem przede wszystkim w miastach w okresie zimowym, kiedy to rozładowanie akumulatora jest najpowszechniejszą bolączką – zwłaszcza wśród pojazdów nieparkowanych w garażach, wystawionych na działanie wszystkich czynników zewnętrznych. Nie tylko w tym szczególnym czasie możesz liczyć na w pełni kompleksową pomoc ze strony naszej firmy.

 

Problem z uruchomieniem samochodu zimą mają przede wszystkim właściciele pojazdów wieloletnich, o rzadko przeglądanych instalacjach lub po prostu bardzo rzadko używający pojazdów, dlatego laweta całodobowo z Poznania bywa niekiedy jedynym rozwiązaniem dla tych, którzy nagle orientują się mroźnego poranka, że bateria w ich pojeździe jest całkowicie rozładowana. Pomożemy Ci awaryjnie uruchomić auto w każdych warunkach.

 

 

skontaktuj się »

Bardzo często nasza poznańska laweta 24 h po przybyciu na miejsce nie musi wcale koniecznie zabierać pojazdu ze sobą do najbliższego warsztatu czy serwisu autoryzowanego przez ubezpieczyciela klienta. Wystarczy bowiem w przypadku tej powszechnej awarii, jaką jest rozładowanie akumulatora w samochodzie zimą, podłączyć rozładowaną baterię do sprawnej baterii działającego pojazdu, aby skorzystać z energii elektrycznej sprawnego akumulatora do uruchomienia niedziałającego samochodu.

 

 

laweta z Poznania oferta dla wymagających

 

 

Takie wystartowanie pojazdu za pomocą kabli rozruchowych jest procesem prostym i bardzo szybkim do przeprowadzenia, chociaż często jest też rozwiązaniem doraźnym – pozwala np. dojechać w danych warunkach do pracy czy szkoły wykonać zaplanowane zadanie. Dlatego korzystając z usług lawety z Poznania możesz mieć pewność, że od ręki pomożemy Ci ruszyć w trasę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 1

fachowa pomoc w konkurencyjnej cenie!

Niejednokrotnie warto jednak prędzej wybrać się do najbliższego serwisu, gdzie jednak zweryfikowana zostanie praca samego akumulatora czy alternatora, którego zadaniem jest doładowywanie baterii w samochodzie w trakcie samej jazdy – nasz pracownik podpowie Ci, jeśli stan Twojego akumulatora wskazuje na poważniejszą awarię. Jeśli układ działa w miarę poprawnie, jednorazowe uruchomienie silnika z zapłonu i akumulatora innego pojazdu daje możliwość wyruszenia w nawet niedługą trasę, na której zdrowy akumulator zostanie podładowany i jego wymiana czy dalsze doładowywanie na siłę wcale nie będą niezbędne.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY