LAWETA.POZNAN.PL

LAWETA POZNAŃ I OKOLICE 24H

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
516 631 516

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W POZNANIU i okolicach

Nie tylko w okresie przedświątecznym czy wakacyjnym, wypadki i awarie na drodze przytrafiają się dość często i potrafią być prawdziwym utrapieniem dla ludzi, którzy zaplanowali sobie istotną podróż czy wykonują np. swoje obowiązki służbowe w długich trasach samochodowych. Sytuacji, w których dochodzi do unieruchomienia pojazdu, jest całkiem sporo, a te najczęściej spotykane, to m.in.:

 

  • Przebicie opony i konieczność jej wymiany;
  • Przegrzanie chłodnicy i unieruchomienie silnika;
  • Brak paliwa;
  • Świecenie krytycznej kontrolki bezpieczeństwa;
  • Awaria systemów bezpieczeństwa (zwłaszcza elektronicznych).
  • Rozładowanie akumulatora (najczęściej przy niskiej temperaturze lub zostawieniu w aucie na dłużej włączonych wszystkich systemów elektrycznych);

skontaktuj się »

Większość tych przypadków na drodze przytrafić może się absolutnie każdemu, dlatego zamów telefonicznie laweta z Poznania i bądź pewien, że w ciągu kilkudziesięciu minut nadjedzie pomoc, która w większości przypadków z miejsca umożliwi Ci kontynuowanie podróży. Jeśli bowiem przebiłeś oponę, możemy pomóc Ci w jej wymianie, nawet jeśli nie posiadasz zestawu naprawczego w samochodzie.

 

 

lawety 24h z Poznania Pomoc z naszej strony

 

 

Jeśli problemem jest przegrzanie chłodnicy, wtedy często wystarczy samo odczekanie czasu i uzupełnienie poziomu płynu w chłodnicy – o czym z pewnością poinformujemy Cię jeszcze telefonicznie. Gorzej, jeśli przegrzanie się silnika jest spowodowane niewłaściwą pracą innych układów chłodzenia czy też nieszczelnością – wtedy tylko i wyłącznie nasza laweta całodobowo z Poznania z odpowiednim wyposażeniem będzie w stanie zaradzić coś na miejscu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 7

skontaktuj się z nami już teraz!

Brak paliwa rozwiązać możemy najszybciej i najłatwiej – poprzez dowiezienie na miejsce paliwa odpowiedniego dla Twojego rodzaju auta. Uruchomienia auta z rozładowanym akumulatorem również nie jest żadnym wyzwaniem dla naszych pracowników – jest to bardzo powszechne zgłoszenie, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy notorycznie przy niskich temperaturach posłuszeństwa odmawiają baterie w rzadziej używanych starszych pojazdach.

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY