LAWETA.POZNAN.PL

LAWETA POZNAŃ I OKOLICE 24H

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
516 631 516

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

Wybierając usługi naszej firmy możecie mieć Państwo pewność i gwarancję dobrze wykonanego zlecenia. Od wielu lat funkcjonujemy na poznańskim rynku i możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi Klientami, którzy zawsze korzystają z naszych usług, kiedy znajdą się w potrzebie. Nasz zespół to bez wątpienia najlepsza laweta całodobowa z Poznania na rynku. Swoje usługi oferujemy również w okolicach, ale z przyjemnością zajmujemy się holowaniem pojazdów na terenie całej Europy. Flota nowoczesnych pojazdów.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Z pewnością decydują o tym bardzo nowoczesne pojazdy, które są bardzo funkcjonalne. Dzięki nim, możemy świadczyć usługi:

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Drobnych napraw na drodze
  • Dowozu paliwa
  • Awaryjnego uruchamiania samochodu

skontaktuj się »

Nawet najlepszym kierowcom w trasie może przytrafić się drobna awaria lub kolizja, która uniemożliwi dalsze poruszanie się pojazdem. Nasza laweta 24 h (Poznań, Dębiec, Luboń i okolice) to najlepszy wybór w takiej sytuacji.

 

 

LAWETA POZNAŃ - ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH EKSPERTÓW

 

 

Na rynku działamy już od wielu lat i współpracujemy tylko z najlepszymi kierowcami, którzy doskonale znają się na mechanice i samochodach. Każdy z nich dysponuje swoją wiedzą i doświadczeniem, ale posiada również szereg nowoczesnych narzędzi, dzięki którym może z łatwością przeprowadzić proste naprawy w każdym samochodzie. Z przyjemnością wymieniamy koła i dowozimy paliwo do naszych Klientów, którzy znaleźli się w kryzysowej sytuacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 3

DOCIERAMY DO MIEJSCA BŁYSKAWICZNE!

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Sprawnie organizujemy zlecenia i przeprowadzamy je na najwyższym poziomie. Wystarczy wykonać telefon po lawetę z Poznania i wezwać jednego z naszych kierowców, a następnie można się zrelaksować i zapomnieć o trudnościach, które zostaną szybko i skutecznie usunięte. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY