LAWETA.POZNAN.PL

LAWETA POZNAŃ I OKOLICE 24H

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
516 631 516

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Poznania

Lawetowanie większości osób kojarzy się przede wszystkim z sytuacją, kiedy na drodze dojdzie do kolizji i samochód nie może samodzielnie poruszać się po drodze w sposób bezpieczny. Wówczas zamawiana jest właśnie laweta, która zabiera pojazd i dostarcza go do odpowiedniego miejsca. Nasza laweta całodobowo z Poznania ma często bardzo wiele zamówień na swoje usługi, a firma korzysta jednocześnie z kilku różnych pojazdów. W praktyce, lawetą poruszają się również często samochody całkowicie sprawne, które również nie mogą jeździć po naszych drogach.

 

  • Jesteśmy dostępni 24 na dobę
  • Lawetowanie samochodów nowych
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt
  • Fachowa i expresowa pomoc
  • Drobne naprawy na drodze
  • Awaryjne uruchamianie samochodów

 

 

skontaktuj się »

Laweta z miasta Poznań i okolic bardzo często obsługuje również firmy, które zajmują się produkcją i sprzedażą nowych samochodów. Kiedy trzeba przetransportować je z fabryki do innego miejsca, na przykład docelowo do salonu sprzedaży, wówczas takie samochody poruszają się na lawecie, aby nie zwiększać ich przebiegu i nie eksploatować ich. Każdy kupujący pojazd w salonie chce być pierwszą osobą, która faktycznie go prowadzi i korzysta z niego.

 

 

Laweta z Poznania – holowanie samochodów z zagranicy

 

 

Większość producentów nowych samochodów korzysta ze swoich własnych lawet lub podpisuje umowy z innymi firmami, ponieważ ich pojazdy każdego dnia opuszczają fabrykę i udają się w kolejne miejsca. Często trzeba je wieźć na lawecie przez całą Europę, aby dotarły do odpowiedniego miejsca. My również świadczymy tego typu usługi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 10

dostępność 24h / 7 - w konkurencyjnych cenach!

Niekiedy samochody kupowane w innych krajach nie posiadają ważnych badań i nie mogą być dopuszczone do ruchu w Polsce. W takiej sytuacji, również sprawdza się poznańska laweta 24 h, którą można zamówić i odebrać swoje auto z Niemiec, a następnie dowieźć je w odpowiednie miejsce, na przykład do zaprzyjaźnionego warsztatu. W ten sposób do Polski trafiają również często samochody powypadkowe, które Polacy decydują się kupować w okazyjnych cenach. Koszty takiej usługi zależą przede wszystkim od odległości, jaką musi pokonać pojazd. Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu poznania szczegółowej oferty.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY